Dyrekcja szkoły
- mgr Jacek Barandyrektor
- mgr Jolanta Góreckawicedyrektor
- mgr Mirosław Kurbielwicedyrektor
NAUCZYCIELE
- mgr Andrzejewska Justynawychowanie fizyczne
- mgr Bałazy Lucynapsycholog
- mgr Baranowska Barbara wychowanie fizyczne
- mgr Bielska Alinahistoria, wiedza o społeczeństwie
- mgr Biskup Anna język niemiecki
- mgr Błasiak Agnieszkapedagog
- mgr Chrószcz Teresareligia
- mgr Marcin Strzępekmatematyka, fizyka
- mgr Cichosz Daria edukacja wczesnoszkolna, język angielski
- mgr Ciukaj Przemysławwychowanie fizyczne
- mgr Czarnecka - Majkut Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna
- mgr Draczyńska Marzenaedukacja wczesnoszkolna
- mgr Franczak Lidiabiblioteka
- mgr Górecka Jolanta matematyka
- mgr Grabowska Izabelamatematyka
- mgr Grudzińska-Celer Barbaraedukacja wczesnoszkolna
- mgr Hanus Beatamatematyka
- mgr Iwaniec -Wycisk Ewa nauczyciel rewalidant,
- mgr Jagiełka Tomasz wychowanie fizyczne
- mgr Jagiełka Wojciechwychowanie fizyczne
- mgr Jakubowska -Mróz Joannabiologia, przyroda
- mgr Jokel Adrianapedagog specjalny
- mgr Józefowska Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna, historia
- mgr Jurak Soniaplastyka
- mgr Jurczyga Teresainformatyka, matematyka
- mgr Juszczak Karolina edukacja wczesnoszkolna, rewalidant
- mgr Kościelny Ewaedukacja wczesnoszkolna, logopeda
- mgr Kowalczyk - Pałuska Grażynamuzyka
- mgr Kondratowicz Adamwychowanie fizyczne
- mgr Kulak Urszulabiblioteka
- mgr Kurbiel Mirosławwychowanie fizyczne
- mgr Kusińska Iwonaprzyroda, geografia
- mgr Kuta Monikajęzyk polski
- mgr Libecka Sylwiaświetlica
- mgr Majcherczyk Rafał wychowanie fizyczne
- mgr Majcherowicz Wojciechwychowanie fizyczne
- mgr Majkut Krzysztofinformatyka, technika
- mgr Matula Wioleta informatyka, technika
- mgr Michalska Alicjamatematyka
- mgr Mirowska-Kalisz Sabinaedukacja wczesnoszkolna
- mgr Pająk Katarzynanauczyciel współorganizujący kształcenie, rewalidant
- mgr Pasternak Elżbietaświetlica
- mgr Peroń Wojciechjęzyk angielski
- mgr Rosiek Magdalena język polski
- dr Profaska Marzena historia
- mgr Radek Aleksandrawychowanie fizyczne
- mgr Rakowski Jarosławwychowanie fizyczne
- mgr Śliwińska Bernadeta religia
- mgr Sokół Kinga wychowanie fizyczne
- mgr Stachurka Andrzejjęzyka angielski
- mgr Syrakowska Grażyna nauczyciel współorganizujący kształcenie
- mgr Szumlicz Dagmara edukacja wczesnoszkolna
- mgr Tarsa Joannaedukacja wczesnoszkolna
- mgr Strzępek Anitachemia
- mgr Wajdner - Mazgaj Annareligia
- mgr Wiśniewska Joanna język angielski
- mgr Wodo Ewelina wychowanie fizyczne
- mgr Woźniak Marta nauczyciel współorganizujący kształcenie
- mgr Wosz Danutajęzyk polski
- mgr Zbroińska Renata język polski