• logo szkoły
        • O SZKOLE

• Jesteśmy szkołą, w której dzieci uczą się w klasach sportowych o profilach:

• siatkówka dziewcząt,
          • koszykówka chłopców,
          • pływanie.

Swoje działania opieramy na takich wartościach jak prawda, uczciwość, poczucie własnej wartości, tolerancja i partnerstwo. Naszym celem jest wszechstronny rozwój ucznia, przygotowanie go do pełnienia okreslonej roli w społeczeństwie, do bycia człowiekiem uczciwym przekonanym o własnej wartości.
          Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, wzajemnego zrozumienia i szacunku. Promujemy zdrowy styl życia i przygotowujemy do kontynuowania nauki na kolejnych etapach kształcenia.

• Szkoła usytuowana jest w środku osiedla, w terenie zielonym, zadrzewionym w bezpiecznym oddaleniu od ruchliwych ulic.
          Do dyspozycji uczniów posiadamy:

• nowoczesną salę gimnastyczną,
          • 25 m basen,
          • siłownię,
          • kompleks boisk sportowych,
          • boisko lekkoatletyczne,
          • salkę korekcyjną,
          • bibliotekę multimedialną,
          • dwie pracownie komputerowe,
          • pracownie przedmiotowe wyposażone w nowoczesne środki dydaktyczne,
          • świetlicę (czynną od 7.00 do 17.00),
          • stołówkę.
        • W szkole zainstalowany jest monitoring, a uczniowie są pod stałą opieką pedagogów i pielęgniarki. Każdy posiada własną, zamykaną szafkę. Oprócz treningów jest możliwość skorzystania z szerokiej oferty kółek zainteresowań, zajęć wyrównawczych, gimnastyki korekcyjnej, zajęć logopedycznych.
          Możemy się pochwalić nie tylko sukcesami sportowymi, lecz także laureatami wielu konkursów przedmiotowych.
          Kochasz sport? Zapraszamy! Trenerzy czekają! Logiczne myślenie to dla Ciebie przyjemność? Przyjdź! Nasi matematycy sprawią, że urosną Ci skrzydła. Wierzysz, że słowo, to potęga? Nie...?! Poczekaj na lekcje polskiego... Nie wahaj się, po prostu przyjdź, czekamy!.

• szkoła - boisko