• Druk 3D

• Na lekcjach informatyki w klasach 7 i 8 uczniowie pracowali z drukarką 3D.  Wyposażenie zostało zakupione w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości" #LaboratoriaPrzyszłości @LaboratoriaPrzyszlosci

• Finałowa runda Ligi Klubów Śląskich

• 6.04.2024r odbyła się w Gliwicach finałowa runda Ligi Klubów Śląskich r.2010 i starsi w pływaniu.

Wśród ponad 360 zawodników bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy rocznika 2010 w sztafecie 4x50m stylem zmiennym wygrywając z drużynę z Gliwic zaledwie o 0,05s. W zwycięskiej sztafecie popłynęli: Mikołaj Kosowski, Kacper Mol, Paweł Fąfara i Antoni Otlewski. Paweł Fąfara wywalczył również 5 miejsce na 100m stylem motylkowym, a Kacper Mol był 6 na 100m stylem klasycznym.

Drużynowo rocznik 2010 uplasował się na 4 miejscu na 33 sklasyfikowane kluby.

W roczniku 2009 najlepiej spisał się Paweł Radek zajmując 3 miejsce na dystansie 400m stylem zmiennym.

Gratulujemy zawodnikom i trenerkom Justynie Andrzejewskiej i Aleksandrze Radek!!!

• Mamy MISTRZOSTWO ŚLĄSKA

• Uczniowie Naszej szkoły z ogromnym sukcesem.

Mamy MISTRZOSTWO ŚLĄSKA w koszykówce chłopców w rozgrywkach MU14.

WIELKIE GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW I TRENERÓW

Mistrzowski sklad:

Chrząstek Igor

Chmielak Michał

Ciszewski Filip

Feliksiak Bartek

Kadłuczka Tymoteusz

Klekowski Tytus

Kulczyk Szymon

Majcherowicz Szymon

Matczak Dominik

Mazur Kacper