W poniedziałek, 23 marca, w naszej szkole odbył się wyjątkowy Dzień Wody. Uczniowie mieli okazję odwiedzić specjalnie przygotowane stacje zadaniowe związane z tematyką wody.
Za wykonanie zadań mogli zdobywać oceny z chemii, co dodatkowo zmotywowało ich do aktywnego udziału
Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na to, jak niezwykle ważnym i niezbędnym zasobem jest woda oraz jak istotna jest troska o jej ochronę.
W zabawie wzięło udział wielu uczniów, a ich zaangażowanie i entuzjazm pokazały, że nauka połączona z działaniem to najlepszy sposób na budowanie świadomości ekologicznej
Dziękujemy wszystkim za udział!